Logo

Камион MAN

Број на оглас: 3377818 | Објавен на: 14.02.2020, 20:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Продавам камион MAN со мотор 281кс, носивост 9.5т. Регистриран, во добра состојба.
цена по договор.

тел за контакт: 075 249 788
075 352 587

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Oliver

Потврден огласувач