Logo

Pasat b6

Број на оглас: 3377819 | Објавен на: 14.11.2019, 01:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: По Договор

11 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pasat b6 103kw 2.0 140ks ful oprema servisiran registriran cela godina nov akumulator novi gumi 4 vo odlicna sostojba za poveke inf tel: 078 250 066

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Viktor

Потврден огласувач