Logo

Peugeot-207 1.4 8v E. Sport s/navigation ecoGPl 3p

Број на оглас: 3378247 | Објавен на: 03.07.2020, 14:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 207

Година: 2009

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 54 kw / 73 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Peugeot 207 54kw/1360cm3 so fabric ki plin

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Ilco

Потврден огласувач