Logo

Ford Fiesta Dizel

Број на оглас: 3378269 | Објавен на: 27.02.2020, 09:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Ford Fiesta diezel na delovi 1995ta godina.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 x

Потврден огласувач