Logo

Iveko

Број на оглас: 3378315 | Објавен на: 28.05.2020, 15:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8 €

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Iveko 2008godina,so 23sedista. 3.0 177ks.Cena povolna.Kontakt 078 850 215

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Aleksandar