Logo

Golf 6

Број на оглас: 3378432 | Објавен на: 19.02.2020, 12:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2013

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 10.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 6 so mnogu oprema

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Sasko Trajanovski

Потврден огласувач