Logo

SKODA YETI 1.2 TSI 2010

Број на оглас: 3378484 | Објавен на: 19.10.2019, 17:30
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Skoda

Модел: Yeti

Година: 2010

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 6.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Skod Yeti 1.2 TSI 77kw/105ks
Опрема:
ABS
Airbag
Auto Hold
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори и ретровизори
Прилагодлива Суспензија
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации
ПРОИЗВЕДЕНА: 2010
Купена од Порше Скопје
2 Оригинални клуча
Регистрирана до 04.2020 год.
Сервисирана пред 4000км
Нови гуми
Оригинална сервисна книшка со сите сервиси впишани до последен км
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

  Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

  ivan

Потврден огласувач