Logo

ПЛАЦ ВО ПРОЕВЦЕ КУМАНОВО

Број на оглас: 3378881 | Објавен на: 30.05.2020, 21:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 111111 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се Продава плац кај Митев Мост во близина на Филтерница и плац во Проевце---КУМАНОВО---. Детали по телефон-
077/906-022
077/906-022
077/906-022
077/906-022
077/906-022

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Code0

Потврден огласувач