Logo

Massey Ferguson 155 (61KS) so orginal korpa

Број на оглас: 3378979 | Објавен на: 27.05.2020, 20:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.400 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Massey Ferguson 155 (61KS) so orginal korpa vo Super sostojba proverka koga sakate pali vozi. Moze zamena so bager ili skip. Za zamena 5000eu. Za kes 4400eu. Ne e fiksna.

 Радовиш    Општина:Конче

Прати Е-Маил

 djehan

Потврден огласувач