Logo

Motokultivator + Motoren Trimer

Број на оглас: 3379487 | Објавен на: 14.02.2020, 18:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 26.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


AGROTEHNIKA ISTOK 071-367-690
MOTOKULTIVATOR +MOTOREN TRIMER
ZA POVEKE INFORMACI NA TELEFON 078-368-728,077 823-092,071 367-690

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 АГРОТЕХНИКА ИСТОК ШТИП (претпријатие)

Потврден огласувач