Logo

Ford Galaxy 1.9 TDI 110 KS

Број на оглас: 3379773 | Објавен на: 24.02.2020, 15:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Galaxy TDI 110 KS 1999god 7 SEDISTA
KLIMA
CD.RADIO
ELEKTRIKA NA SITE 6 STAKLA
CENTRALNO
NAPRAVEN SERVIS
REGSTRACIJA DO 06-12-2020
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
GREACI VO SEDISTA
MOZNA E ZAMENA ZA (GOLF 4; POLO)

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач