Logo

Honda Transalp 700 XLV

Број на оглас: 3380221 | Објавен на: 06.04.2020, 10:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2008

Модел: Transalp

Километри: 25000

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Honda Transalp XL700V
Motorot e vo perfektna sostojba.
Novi gumi.
Skoro novi zapcanici i lanec.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 IMOLA AUTO (претпријатие)

Потврден огласувач