Logo

Stipki za dimenje na pceli

Број на оглас: 3380531 | Објавен на: 26.03.2020, 08:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 30 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam:
- 45 parcinja (30 den/parce) novi stipki za livcinja za dimenje na pceli
- 1 sobirac za polen upotreben samo ednas (350 den)

 Vlatko

Потврден огласувач