Logo

Se Prodava Gradezen Plac vo Momin Potok

Број на оглас: 3380889 | Објавен на: 25.05.2020, 02:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 3000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 50 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava gradezen plac vo momin potok pozadi Roloplas, KO Zlokukani,Opstina Karpos

Tel Broj - 078 - 380 - 181

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 stojce

Потврден огласувач