Logo

Citroen xsara pikaso 20hdi 2002god so ful oprema

Број на оглас: 3380991 | Објавен на: 31.08.2020, 19:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Xsara Picasso

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.777 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba mozei zamena golf 3 tdi telefon za kontak 077990919

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач