Logo

krevetce

Број на оглас: 3381193 | Објавен на: 03.08.2020, 14:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Вид на оглас: Се продава


se prodava odlicno socuvano krevetce od mediapan ,zaedno so joga vo isto taka odlicna sostojba, prakam po kargo niz mk

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 borce

Потврден огласувач