Logo

Prodavam super stan vo centarot na Ohrid

Број на оглас: 3381336 | Објавен на: 11.08.2020, 10:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 53 m²

Греење: Струја

Спрат: 6 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2010

Година на реновирање: 2010

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Партизанска бр. 4

Цена: 68.000 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Продавам супер стан во центарот на Охрид, трособен, комплетно наместен(клима, маш. за перење,телевизор...) , две спални, дневен престој, бања, ходник,тераса .Поглед на езеро, ориентација исток, светол стан, чист имотен лист. Најубав стан во Охрид.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Baze

Потврден огласувач