Logo

Prodavam luksuzna kuka vo Gevgelija

Број на оглас: 3381345 | Објавен на: 11.08.2020, 10:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 7

Квадратура: 530 m²

Број на спратови: 4 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 697 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Година на градба: 2019

Година на реновирање: 2019

Број на балкони: Тераса + 2 Балкони

Број на бањи: Повеќе од 4

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: ул.Караорман бр.1

Цена: 240.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Продавам луксузна куќа на Караорман во Гевгелија, 530 м2, четири нивоа, долно ниво - спа и винотека, приземје - стан со бања и кујна, прво ниво - два апартман со две бањи, второ ниво - тераса со тоалет и кујна. Може замена за луксузна кола, џип, стан со ваша доплата.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Baze

Потврден огласувач