Logo

AUDI A4 TDI 1.9 66 KW ..

Број на оглас: 3381368 | Објавен на: 17.10.2019, 14:29
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.600 €
2.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A4 GOD.99 DIESEL 1.9 REDESIGN
90 KW
Se prodava, registrirano so zelen karton, so dva kluca i nov akumulator
Cena:Po dogovor
Tel:078-281-796
BEZ ZAMENI

  Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

  GOLF3

Потврден огласувач