Logo

RENO SENIK 1.9 dci 131 ks 2008 CROS model

Број на оглас: 3381612 | Објавен на: 09.11.2019, 06:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 2 €

3 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e kako od fabrika realna na realni kilometri
EDINSTVENA NA PAZAROT CROS
Kolata ima plateno.se..do.registracija
EKSTRA CENA ZA SERIOZNI KUPUVACI

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 TIM AUTO AM

Потврден огласувач