Logo

BMW 320

Број на оглас: 3381786 | Објавен на: 22.11.2020, 17:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2021

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava bmw e91 320d 177hp. voziloto e uvezeno od svajcarija vo 2016god. redovno servisirano. registrirano so zelen karton
so nego ima dva para originalni bmw bandasi
letni gumi novi 17"
zimni gumi novi 16"

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Andon

Потврден огласувач