Logo

SE PRODAVA TROSED/ тросед и Биро/ Biro

Број на оглас: 3382139 | Објавен на: 14.11.2019, 11:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава комплет тросед со две фотељи, и биро добро сочувани...
За повеќе информации на подолу наведениот телефон
Цената на бирото е 1500 ден.а гарнетурата е продадена

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Cveta

Потврден огласувач