Logo

SE PRODAVA ORGANA/ органа

Број на оглас: 3382151 | Објавен на: 14.11.2019, 11:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Клавијатури

Вид на оглас: Се продава


Се продава Органа марка Тигар, За повеќе информации на подолу наведениот број...

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Cveta

Потврден огласувач