Logo

OPEL CORSA 1.3 CDTI 55KW REGISTRIRANA.

Број на оглас: 3382347 | Објавен на: 25.02.2020, 12:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Corsa 1.3 CDTI 51KW, 2004 godina komplet servisirana I registrirana do 08.2020 godina.
Zacuvano I zdravo vozilo, se funkcinoira na nea.Bez sminka I farbanici.

Telefon kontakt 078-246-192

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач