Logo

HONDA CB 650F 2018g

Број на оглас: 3382353 | Објавен на: 01.12.2020, 18:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Спортски

Година: 2018

Модел: CB

Цена: 5.400 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e nov prvi gumi se fabricko na nego 14000 izminati km proizveden 2018g 9mesec
Ne e carinet moze da se carini za eden den
Bez zameni

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач