Logo

Magnetna Bubica 2020 Model so mali baterii

Број на оглас: 3382482 | Објавен на: 16.09.2020, 20:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Останато

Вид на оглас: Се продава


Magnetna Bubica 2020 Model so mali baterii..


Ednostavna za koristenje so mali baterii ne e kako postarite modeli so golemi kocka 9voltni baterii


Koristi 3 mali baterii AAA
Cena 1800 (30€)
...

www.facebook.com/bubicamk

Огласи од: bubica ispit

bubica ispit

Тетово

Станете Премиум член

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 xxxx

Потврден огласувач