Logo

Mercedes - Benz C 220 CDI *** ############

Број на оглас: 3382652 | Објавен на: 16.10.2019, 12:07
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ZA POVEKE INF ################################ JAVETE SE NA 078 - 408 - 486 -

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  matiz1@yahoo.com

Потврден огласувач