Logo

Mercedes 813 kiper

Број на оглас: 3383625 | Објавен на: 21.02.2020, 21:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Ispravno pali vozi gumi novi kiper miler
Samo na ovaj broj 076/690/635 !!!!!!
Mozi zamenaa za bagerce skipce

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Boban

Потврден огласувач