Logo

VW Golf 3 1.9 D 1993 god

Број на оглас: 3383721 | Објавен на: 18.10.2019, 17:46
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1993

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava: Golf 3 1,9 diesel
god na proizvodstvo: 1993 god.
Odlicno socuvan
Cena: 1500 eur, za cenata ima prostor moze da se dogovorime.
Kolata se naoga vo Prilep.
Telefonski br za kontakt: 075 259 607

075 259 607

075 259 607

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Golf Plus

Потврден огласувач