Logo

Dzip TATA

Број на оглас: 3383730 | Објавен на: 03.06.2020, 21:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Isuzu

Модел: Друг модел

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 67 kw / 91 ks

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dzipot e vo extra sostojba bez nikavi vlozuvajna vo nego se vukcunira po nego elk na prozori klima ,abs ,motor2.0 td izminati km 123300 realni voziloto e uvezeno od svajcarija prv sopstvenik vo mk za
Poveke inf na tel br 078 299 598

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 kire (P I N Č)