Logo

Продажба на земјиште во Беровско

Број на оглас: 3383832 | Објавен на: 30.06.2020, 09:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1803 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Идеално место за секаков вид на градба
П=1803 м2

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач