Logo

Pecka za parno na drva

Број на оглас: 3383915 | Објавен на: 06.07.2020, 07:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Se prodava pecka na drva so kotel za parno,komplet so pumpa i ekspanzija. Poveke informacii na tel.070 460 027 DULE

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач