Logo

VENTILATOR ZA PUNTO

Број на оглас: 3383937 | Објавен на: 16.09.2020, 22:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: PUNTO

Tип на делови: Ладење / пумпа за вода

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


prodavam ventilatori za punto imam dva komada
za cenata javete se ke se dogovorime
javuvajte se na brojot 078745453 078745453
078745453 078745453

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач