Logo

Kolicka za bebe BERTONI skoro nova!

Број на оглас: 3384029 | Објавен на: 05.07.2020, 12:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.700 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kolicka za bebe Bertoni
Mnogu malce koristena
Kupena 8000den pred nekoja godina
Kontakt: 078455882

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Vase

Потврден огласувач