Logo

Fender deluxe 90 DSP - 90 vati. Celestion zvucnik.

Број на оглас: 3384142 | Објавен на: 28.05.2020, 16:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Вид на оглас: Се продава


Се продава појачало Fender deluxe 90 DSP, 90 ватно, транзисторко, со два влеза (low i high). Избор на канали (clean , drive). Вградени FX Effects - Reverb, Chorrus, Flanger, Vibrato, Tremolo, Delay.
Има 12 инчен Celestion звуник кој е во одлична состојба. Може да се проба во секое време.
Цена по договор.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач