Logo

Renault Scenic 1.9 DCI

Број на оглас: 3384241 | Објавен на: 21.10.2019, 20:12
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 2.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo dobra sostojba karoseriski I so odlicen motor, registrirana, so ful oprema I odrzan enterier. Cenata ne e fiksna....

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Ratko

Потврден огласувач