Logo

Senator b 2.0i vo delovi

Број на оглас: 3384243 | Објавен на: 20.02.2020, 09:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Senator

Година: 1990

Гориво: Бензин

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Senator b 2.0 8v vo delovi moze i cel

 Гевгелија    Општина:Дојран

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач