Logo

Bandazi 19ki 5 x 112

Број на оглас: 3384299 | Објавен на: 09.12.2019, 16:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat bandazi 19ki so gumi vo dobra sostojba . Izvadeni od audi a6 .

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Zlate

Потврден огласувач