Logo

Vox Valvetronix VT 20+ oldlicno socuvan

Број на оглас: 3384352 | Објавен на: 28.05.2020, 16:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Вид на оглас: Се продава


Се продава гитарско појачаlo Vox Valvetronix VT 20+, макс 30 вати, хибрид - транзисторско со една лампа која ја прави разликата од обично транзисторско. Појачалото е во одлична состојба, 8 инчниот звучник исто така. Има вградено процесорски ефекти меѓу кои 33 amps симулатори, повеќе видови GAIN, реверб, модулации, дисторжани, програмирање итн.
Може да се проба во секое време.
Накратко, прекрасно појачало.
Напомена: Нема footswitch.
Цена подоговор.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач