Logo

Se prodava skuter

Број на оглас: 3384430 | Објавен на: 18.11.2019, 08:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava skuter Glanz 50 kubici, vo ispravna sostojba redovno servisiran. Telefon za kontakt 077/932-932

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 lepa

Потврден огласувач