Logo

Процесори Korg, Zoom

Број на оглас: 3384440 | Објавен на: 28.05.2020, 16:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат потполно исправни следните гитарски процесори:
Korg Team Works AX1500G - Професионален процесор со сите можни ефекти.
https://www.youtube.com/watch?v=2rsIGItfI2c
Korg Team Works AX10G -
https://www.youtube.com/watch?v=ZZonkYMrBo4&t=165s
Може да се пробат во секое време.
Цена по договор.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач