Logo

fiat tempra/tipo 1.6 DELOVI

Број на оглас: 3384697 | Објавен на: 21.11.2020, 08:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Tempra

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ima se sto vi treba

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Nove

Потврден огласувач