Logo

ВЛЕЧЕН АТОМИЗЕР 1200 ЛИТРА

Број на оглас: 3384816 | Објавен на: 12.02.2020, 13:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


ПРОДАВАМ ВЛЕЧЕН АТОМИЗЕР 1200 ЛИТ КОМПЛЕТ СРЕДЕН СО НОВА ПУМПА ( НЕГОТИНО).

 Валандово

Прати Е-Маил

 Dinko

Потврден огласувач