Logo

ПРОДАВАМ МЕГУРЕДНА КОСАЧКА / КОПАЧКА

Број на оглас: 3384820 | Објавен на: 12.08.2020, 15:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Демихидраулик СРБ купена нова. Преправена за косење со ланци или оригинални копачки.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Dinko

Потврден огласувач