Logo

Rakija so pelen

Број на оглас: 3384905 | Објавен на: 10.08.2020, 17:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Вид на оглас: Се продава


Prodavame 2019 godina rakija so pelen. Zena 350 denara 0,5 litra. 079284080

 Неготино    Општина:Демир Капија

Прати Е-Маил

 Natalija

Потврден огласувач