Logo

VOZAC ZA KOMBE

Број на оглас: 3385148 | Објавен на: 09.11.2019, 06:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол : Машко

Образование: Средно училиште

Возачка дозвола: Б

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Potreben e vozac za kombe od Skopje, za megunaroden transport /Balkan/
Uslov...sertifikat za megunaroden transport


Kontakt tel....070 323 057

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 .

Потврден огласувач