Logo

Lada Niva

Број на оглас: 3385195 | Објавен на: 18.08.2020, 00:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: Niva

Година: 2001

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 85000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.650 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Lada Niva 1.7, so plinski ured, vo ispravna sostojba, registrirana do 08.2020 godina, smenet set lamela, ulje, filtri. Tel.za kontakt 075/483-107.

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 bubo

Потврден огласувач