Logo

CITROEN C4 1.4 BENZ/PLIN

Број на оглас: 3385281 | Објавен на: 18.11.2019, 13:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C4

Година: 2005

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 9 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen c4 1.4 benzin plin atestiran 2005g vo extra dobra sostojba mnogu ekonomicno sredeni dokumenti do registracija za inf 078362010

Огласи од: FILIP-JOSE

FILIP-JOSE

Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 FILIP-JOSE

Потврден огласувач