Logo

Kamin za parno

Број на оглас: 3385299 | Објавен на: 18.02.2020, 02:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Kamin za parno 30kw od koper negotino so rerna za pecenje 078245681 Ace

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 ivan

Потврден огласувач