Logo

PRODAVAM REZERVNA GUMA

Број на оглас: 3385563 | Објавен на: 21.11.2020, 11:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Чел. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж: 14

Ширина на бандаж: 4J

Број на дупки во бандаж: Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 100

Ширина на гума: 195

Висина на гума: 45

Дијаметар на гума: 14

Цена: По Договор

2.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam rezervna neupotrebuvana guma so bandaz ,14-ka 4x100
Pasuva za Fiat,Opel,Reno i mnogu drugi modeli na vozila inf samo na tel.broj ve molam 070 518 222

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач